Anadolu Boru

Hakkımızda

Anadolu Boru Profil Nakliye Sanayi Ticaret Limitet Şirketi;

1998 yılında kurulan ve üretime başlayan firmamız; kuruluşundan itibaren Demir-Çelik sektöründe her yıl artan oranda pazar payını büyülterek, Dikişli çelik boru , profil ve levha sac üretimini devam ettirerek saygın bir konuma gelmiştir.
Anadolu Boru Profil Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi Ankara Yolu 25. KM. KAYSERİ adresinde 10 bin m2 kapalı alan , 20 bin m2 açık alan olmak üzere toplamda 30bin m2’lik alanda özel şekilli oval,elips ve D-profillerin yanında sanayi borularında 10mm çaptan 63,5mm çap boruya kadar , kare profillerde 10x10mm profilden 50x50mm profile kadar,dikdörtgen profillerde 10x20mm profilden 40x60mm profile kadar geniş bir ürün yelpazesinde yıllık 70.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Boru-Profil İşletmesinde üretimi gerçekleştirilen boru, profil ve levha sac ürünleriyle mobilya, otomotiv, beyaz eşya , metal eşya sanayi,tarım ve inşaat konstrüksiyon sektörlerine hizmet vermektedir.

Anadolu Boru Profil Nakliye Sanayi Ticaret Limitet Şirketi , TSE kalite standartlarında üretim gerçekleştirmekte olup kalitesiyle ön plana çıkmış ve bu nedenle tercih edilir hale gelmiştir. Uluslar arası standartlara uygun TSE EN 10305-3 ve TSE EN 10305-5 Kalite standartları ile, TSE ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğine uygun olarak üretim yapmaktadır.

Misyonumuz

• Kaliteli ürün ,müşteri odaklı çalışma, müşteri memnuniyeti ve firma güvenilirliğini en üst düzeye ulaştırmak için kalite standartlarına uygun, hizmet ve ürünler sunmak
• Her geçen yıl ürün portföyünü müşterilerinin istekleri ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda artırmaktadır.
• Kendi alanında çıtayı yükseltmek yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen ve en önemlisi güvenilen firma olarak saygınlığını sürdürmek.
• Doğaya olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak.
• Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Kalitesi ile tercih edilen firma olarak ;firma ve ürünlerimizin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanınmasını ,müşteri odaklı çalışmalarıyla, ilkelerinden ödün vermeden rekabet ederek, aranan marka olmayı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretimle rekabet gücünü artırarak büyümeyi hedefler.

Grup Şirketlerimiz

Anatel Metal ZEB Metal
Tüm hakları saklıdır. 2013 © Anadolu Boru San. A.Ş.